REFERENCE

Na této stránce si můžete prohlédnout, jak vypadají naše přestavby a rekonstrukce. Od roku 2000 jsme pomohli vylepšit bydlení mnoha klientům. A budeme rádi, pokud se k nim přidáte i vy.

Řekli o nás

 Firmu pana Blažka jsme si vybrali pro výměnu bytového jádra zcela náhodou na základě kladných referencí a doporučení na jeho webových stránkách. Při první nezávazné návštěvě jsme s panem Blažkem konzultovali možnosti rekonstrukce, zvolený materiál, dobu trvání a postup prací a také konečnou cenu. Všechny domluvené postupy, sjednaná doba stavebních úprav i konečná cena byly firmou dodrženy a odvedená práce vykazovala slibovanou vysokou kvalitu. Oceňujeme rovněž vstřícný přístup ke všem našim požadavkům a férové jednání pana Blažka. Tuto firmu můžeme jen doporučit, hodnocení spokojených zákazníků uvedená na jeho stránkách nelhala.


Jaroslav a Marcela Molovi
Praha - Letňany

 

 Zdravím pana Blažka a jeho partu. Děkuji za rekonstrukci v panelovém domě. Proběhla rekonstrukce bytového jádra tj. koupelna a wc a navíc práce nová elektroinstalace a nové omítky v kuchyni a v předsíni. Tato celková přestavba bytu proběhla rychle ale hlavně kvalitně. S panem Blažkem je spolupráce hodně vynikající. Tuto firmu doporučuji každému co hodlá dělat rekonstrukci bytu.


Petr Kříž
Praha - Malešice

 

 Zdravím celou partu v čele s panem Blažkem! Pánové, jste úžasní! Nevěřila jsem tomu, že rekonstrukci koupelny, WC a kuchyně zvládnete za týden, ale jak pan Blažek naplánoval, tak termín dodržel. Rychlost, kvalita provedení a spolupráce s Vámi byla bezchybná a rozbourání poloviny bytu opravdu stálo za ten výsledek! Díky Vám a všude chválím a doporučuji!


Ivana Zaoralová
Praha 6

 

 Před několika lety mi pan Blažek a jeho parta z umakartové panelákové koupelny udělala krásnou moderní koupelnu a WC.
Letos jsem se rozhodla zrekonstruovat kuchyň a obývák. Po předchozích velice dobrých zkušenostech jsem nehledala žádnou jinou firmu, a opět požádala o pomoc pana Blažka. A jako tenkrát proběhlo všechno naprosto v pořádku, rychle, kvalitně, nemusela jsem shánět a kupovat materiál, všechno bylo tzv. „na klíč“. A to ještě navíc – mimo původní objednávku – stihli předělat elektr. rozvody a světla v chodbě.
Napsat chválu na pár řádků prostě nejde, ale s klidným svědomím můžu firmu pana Blažka vřele doporučit.
Panu Blažkovi a jeho partě přeju hodně spokojných zákazníků.


M.Šáchová
Praha - Modřany

 Dobrý den, pane Blažku,
dovolujeme si Vám poděkovat za skvělou práci, kterou Vaše firma odvedla při rekonstrukci našeho bytového jádra a předsíně. Oceňujeme profesionalitu, rychlost, spolehlivost, a pečlivost, s níž jste k celé akci od samého počátku přistupovali. Hodně nám pomohly i Vaše osobní rady při výběru materiálů a základního vybavení nově vznikajících prostor.
Přejeme Vám hodně zdraví a elánu a také řadu dalších spokojených zákazníků.


Rodina Dittrichova ze sídliště Košík
Praha - Hostivař

 

 Reference na spolupráci s panem Františkem Blažkem, který mi provedl rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě.
S provedením rekonstrukce koupelny a záchodu jsem spokojená. Jednání s panem Blažkem probíhalo rychle a věcně. Všechno sjednané bylo dodrženo.Cena, termín, doba provedení, dodaný materiál a vybavení. A co je snad nejdůležitější, všechny práce byly provedeny velmi kvalitně. Stavební firmu pana Blažka mohu doporučit.


Ušelová
Modřan

Dobrý den, pane Blažku,

velice děkuji za vše a ať máte mnoho spokojených zákazníků jako v našem případě.


Jan Slíž

 

Dobrý den pane Blažku,
chtěla bych Vám i vaší firmě ještě jednou poděkovat za rekonstrukci bytového jádra, která u nás proběhla v únoru 2020.
Vaše jednání bylo naprosto profesionální, veškeré práce byly dokončeny ve smluveném termínu a velice kvalitně. Vy i vaše parta jste velmi ochotně udělali vše dle našich požadavků za dobrou cenu.
Přejeme Vám mnoho úspěchů a tuto firmu můžeme jen doporučit.


Churáčkovi

Rekonstrukce